Naujienos

Antradienis, 2014, Gruodis 9 - 10:30
Marijampolės Sūduvos gimnazijoje jau ketvirtus metus iš eilės vyko „Karjeros diena - aukštųjų mokyklų mugė - 2014“. Šiame renginyje Informacijos sistemų katedros dėstytojai Tomas Danikauskas ir Tomas Skersys vedė pamokas apie tai, kas yra informacinė sistema.
Penktadienis, 2014, Gruodis 5 - 11:05
Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šių metų gruodžio 4 d. Informatikos fakulteto dėstytojai ir studentai susirinko į Kalėdinį boulingo turnyrą. Čia ISK komandą atstovavo doc. Tomas Skersys, doc. Kęstutis Kapočius ir doktorantai Gintarė Kriščiūnienė bei Justinas Bisikirskas.
Antradienis, 2014, Gruodis 2 - 10:30
Informacijos sistemų katedros dėstytojas doc. Vigintas Šakys vedė informacinių technologijų dalyko integruotą kviestinę pamoką Kauno J. Basanavičiaus gimnazijos dvyliktokams.
Penktadienis, 2014, Lapkritis 28 - 11:25
Jau penktus metus iš eilės KTU Informacijos sistemų katedra Tarptautinę studentų dieną pažymi Studentų laisvalaikio centre kartu su katedros kuruojamos studijų programos pirmakursiais. Lapkričio 25 d. Studentų laisvalaikio centre šurmuliavo studentai ir dėstytojai: skambėjo juokas, buvo bendraujama, aidėjo azartiški šūksniai.
Antradienis, 2014, Lapkritis 18 - 10:05
Lapkričio 18 d. bendradarbiaujat Informacijos sistemų katedrai kartu su įmone No Magic Europe buvo suorganizuotas susitikimas su Kauno J. Basanavičiaus gimnazijos moksleiviais. Į susitikimą su gimnazistais atvyko padalinio vadovas dr. Saulius Pavalkis. Susitikime su įmonės atstovu moksleiviai susipažino su IT specialistų darbu, aktualijomis ir naujovėmis, suteikė profesinio orientavimo žinių.
Penktadienis, 2014, Spalis 17 - 14:20
Spalio 17 d. Informacijos sistemų dėstytojas doc. Kęstutis Kapočius susitiko su Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazijos moksleiviais. Šio susitikimo tikslas buvo supažindinti gimnazistus su informacinėmis sistemomis bei pristatyti fakulteto studijų programas. Moksleiviai taip pat galėjo užduoti klausimus susijusius su studijomis KTU Informatikos fakultete.

Moksleiviams

Studentams

Verslui

© 2018 Informacijos sistemų katedra